ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY W STĘPUCHOWIE

lokalizacja: Stępuchowo

3 600 000 PLN

2 571 PLN / m2

Opis nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość w Polsce na sprzedaż

Neorenesansowy pałac pochodzący z 1860 roku wraz z parkiem obejmuje obszar 6,12 hektara. Łączna powierzchnia użytkowa pałacu to ok. 1400 m2.

Nieruchomość ta położona jest 65 km od Poznania w województwie wielkopolskim, przy jeziorze polodowcowym Stępuchowskim.

Obecnie trwają tam zaawansowane prace remontowe, na podstawie stosownego pozwolenia pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, ze względu na przynależność Pałacu do rejestru zabytków.

Docelowo obiekt może posiadać 7-10 luksusowych 2-4 osobowych apartamentów typu studio z balkonami i/lub obszernymi tarasami na I piętrze oraz 10 luksusowych 2 osobowych apartamentów typu studio na II piętrze (mieszkalne poddasze). Wszystkie apartamenty wyposażone w łazienki i małe aneksy kuchenne. Ponadto pomieszczenia recepcyjne, reprezentacyjne, konferencyjno-seminaryjne i ew. gastronomiczno-klubowe na parterze. Średniowieczne pomieszczenia przyziemia (piwniczne) mogą być wykorzystane jako pomieszczenia rekreacyjno-sportowe, odnowy biologicznej, klubowo-barowe, itp. W obiekcie przewidziane są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (podjazdy, winda, łazienki).

Położenie tej nieruchomości pozwala na stworzenie obiektu w kameralnym miejscu, o niezwykłych walorach, można wykorzystać to miejsce na prywatną rezydencję, ośrodek/centrum szkoleniowo-rekreacyjny, ośrodek/klinikę/centrum leczniczo-rehabilitacyjne i rekreacyjne, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
Jakub Piątek
tel. 501 425 541

Kontakt do opiekuna:

KN Premium

Jakub Piątek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.